Про нас

Історія колективу

Танцювальний колектив «Веселка» був створений у 1983 році Монарх Євгенією Юхимівною.

У 2004 році колектив отримав звання «Народний».

Головне завдання колективу – відкрити дітям двері до барвистого світу народного танцю як одного з найяскравіших проявів високої культури українського народу та культури народів світу, виявити у дітей талановиті здібності. Але на першому місці – виховати у кожній дитині особистість та індивідуальність.

Сьогодення

На сьогоднішній день в НХК “Веселка” займається близько 300 дітей. Колектив згуртований, дружний, його можна сміливо назвати візитівкою міста Василькова. “Веселка” приймає активну участь у організації благодійних заходів.
У свій діяльності колектив отримує щиру та дієву підтримку від міської влади та міського відділу освіти. Завдяки цій підтримці, вихованці колективу представляють своє рідне місто не лише в Україні, а й за її межами, за що щиро вдячні!

Участь у конкурсах та фестивалях

За роки створення  колектив досяг високої професійної майстерності, є лауреатом та переможцем багатьох міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів, зокрема фестивалів «Чорноморські ігри», «Фольклорний дивосвіт», «Понтійська арена» та багатьох інших. Колектив «Веселка» був учасником  проектів «МАЙДАН’S», «Фабрика зірок 4», танцювального марафону  «Майбутнє України – будуємо разом!» за участю колективів з Київської області, взяли участь в соціальному проекті «Дельта банку» під назвою «Подяка за талант», у рамках проекту було проведено флешмоб  до дня вчителя. Більше 200 дітей з колективу «Веселка» на майдані у м.Київ  привітали своїх учителів яскравим танцювальним шоу.

Участь у міжнародній фестивальній діяльності

Колектив знаний не лише в рідній країні а й за кордоном. «Веселка» побувала в Італії, Іспанії, Ізраїлі, Єгипті, Німеччині, Фінляндії, Польщі, Болгарії та інших країнах.
Догори